Aktuálne

január 2023:
Okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku:

Kategória 1A
3. miesto: Martin Kamendy /Sekunda/
4. miesto: Marek Dulák /Sekunda/
Kategória 2A
1. miesto: Ján Marušinec /II.A/
3. miesto: Andrej Fabo /II.D/
Kategória 2B
2. miesto: Matúš Pukanec /IV.C/
3. miesto: Sára Ondrášková /IV.D/
Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku:
Kategória 1A
1. miesto: Martin Kamendy /Sekunda/
Kategória 1B
2. miesto: Šimon Ondruš /Kvarta/
Kategória 2A
1. miesto: Peter Kochan /Sexta/
Kategória 2B
1. miesto: Timotej Gabriš /IV.A/
Kategória 2C2
1. miesto: Vanda Podoláková /III.A/
Školské kolo olympiády kritického myslenia (všetci postupujú do KK)
I. kategória (1.-2. roč.)
1. miesto: Mária Chachulová /Sexta/
2. miesto: Dušan Benko /II.BB/
3. miesto: Aram Tobolka /I.BB/
II. kategória (3.-5. roč.)
1. miesto: Michal Hrotko /Septima/
2. miesto: Timur Tománek /IV.D/
3. miesto: Ivan Borets /IV.A/
Školské kolo ekonomickej olympiády (postup do KK)
Michal Hrotko /Septima/, Simon Bahno, Juraj Beláň /IV.A/, Laura Laurinčíková, Peter Margetinec /Oktáva/


december 2022:
Medzinárodná olympiáda mladých vedcov - IJSO
Igor Vargovič
/Kvinta/ reprezentoval Slovensko na vedomostnej súťaži z fyziky, chémie a biológie v Kolumbii, kde získal bronzovú medailu.
Školské kolo matematickej olympiády
kategória A:
1.-2. m: Ema Čudaiová /IV.BB/, Martin Šamaj /II.B/
3.-4. m: Samuel Filip /III.B/, Oliver Purnoch /IV.B/
5. m: Lukáš Fialka /III.C/
6. m: Michal Hrotko /Septima/
7.-8. m: Juraj Polhorský /III.A/, Ivan Borets /IV.A/
Školské kolo dejepisnej olympiády, kategória E:
1. m: Marek Dulák /Sekunda/
2. m: Sabina Vlková /Sekunda/
Školské kolo olympiády zo slovenského jazyka
Kategória A:
1. m: Vanesa Hrbasová /IV.B/ - postup do KK
2. m: Sára Ondrášková /IV.D/
3. m: Matúš Čarnogurský /IV.B/
Kategória B:
1. m: Natália Vangelová /I.A/ - postup do KK
2. m: Lívia Šlosárová /I.A/
3. m: Viktor Purnoch /II.B/
Školské kolo olympiády v anglickom jazyku
Kategória 1A:
1. m: Martin Kamendy /Sekunda/ - postup do OK
2. m: Laura Sláviková /Sekunda/
3. m: Sabina Vlková /Sekunda/
Kategória 1B:
1. m: Šimon Ondruš /Kvarta/ - postup do OK
2. m: David Kosa /Kvarta/
3. m: Andrej Izrael /Kvarta/
Kategória 1C:
1. m: Anabelle Lee /Kvarta/ - postup do KK
Kategória 2A:
1. m: Peter Kochan /Sexta/ - postup do OK
2. m: Samuel Samák /I.C/
3. m: Marína Štefániková /Sexta/
Kategória 2B:
1. m: Timotej Gabriš /IV.A/ - postup do OK
2. m: Kristína Bajzíková /Septima/
3. m: Samuel Filip /III.B/
Kategória 2C2:
1. m: Vanda Podoláková /III.A/ - postup do OK
2. m: Júlia Bystrická /IV.D/
3. m: Nina Hodáková /Sexta/
Celoslovenské kolo Shakespearovho pamätníka „Shakespeare memorial“
šiesta kategória, poézia:
1. m: Izabela Mišáková /IV.D/
piata kategória, próza:
9. m: Barbora Bezáková /I.C/
Školské kolo Olympiády ľudských práv
1. m: Lenka Geršiová /Septima/
2. m: Peter Urbanovský /Sexta/
3. m: Dorota Jamborová /II.A/
Krajské kolo súťaže Finnkvíz z finančnej gramotnosti
13. m: Peter Urbanovský /Sexta/
33. m: Karolína Radicsová /II.C/
Matúš Tylka, Sára Kobidová /I.D/, Lukáš Anderle, Mária Chachulová /Sexta/ - úsp. riešitelia
Okresné kolo v bedmintone
2. m: David Antonio Kozinka /Tercia/ a Aleš Koščák /Príma/

november 2022:
Krajské kolo Zenit v programovaní

A kategória:
7.m: Lukáš Fialka /III.C/ - úsp. riešiteľ
8.m: Michal Kišš /IV.B/ - úsp. riešiteľ
13.m: Matúš Kadlecay /IV.B/ - úsp. riešiteľ
15.m: Samuel Kudla /IV.B/
B kategória:
1.m: Matej Pučko /II.B/ - úsp. riešiteľ, postup do CK
2.m: Martin Šamaj /II.B/ - úsp. riešiteľ
3.m: Daniela Pilátová /II.B/ - úsp. riešiteľ
5.m: Adela Bežová /II.B/ - úsp. riešiteľ
6.m: Emma Jánošová /Sexta/
7.m: Samuel Blažej /II.B/
9.m: Lucia Ševčovičová /II.B/
13.m: Peter Urbanovský /Sexta/
15.m: Michal Čarnogurský /Kvinta/
16.m: Lukáš Kirka /Kvarta/
Školské kolo olympiády v nemeckom jazyku:
Kategória 1A:
1.m: Martin Kamendy
2.m: Marek Dulák
3.m: Sabína Vlková
Kategória 1B:
1.m: Natália Ilčíková
2.m: David Kosa
3.m: Radka Vasková
Kategória 2A:
1.m: Ján Marušinec
2.m: Andrej Fabo
3.m: Barbora Richtárechová
Kategória 2B:
1.m: Matúš Pukanec
2.m: Sára Ondrášková
3.m: Adam Kudláček
Školské kolo súťaže Shakespeare Memorial:
Kategória: Próza
1.m: Barbora Bezáková /I.C/
Kategória: Poézia
1.m: Izabela Mišáková /IV.D/
Školské kolo súťaže Master of Rhetoric:
Kategória: mladší
1.-2.m: Alica Adamaťová /Sexta/
      Dušan Benko /II.BB/
Kategória: starší
1.-2.m: Katarína Bubeníková /III.A/
      Alexander Biroš /III.C/
Fykosí Fyziklání:
Tím „Pozitróny“ – Igor Vargovič, Adam Kudláček, Patrik Bašo, Andrej Škoviera, Michal Hrotko – 3. miesto na Slovensku
Tím „Oganesson“ – Matej Pučko, Martin Šamaj, Lukáš Anderle, Jakub Večeřa, Tomáš Otrubčák – 3. miesto na Slovensku
Tím „Fenomén“ – Slávka Ščuroková, Samuel Samák, Michal Grbálik, Matúš Tylka, František Škoviera – 7. miesto na Slovensku
Tím „Priťahovaní gravitáciou“ – Rudolf Veselý, Matúš Reis, Samuel Kišš, Tomáš Krajčovič, Michal Čarnogurský – 8. miesto na Slovensku
Fyzikálny náboj
– celoslovenská súťaž družstiev v riešení fyzikálnych úloh
Juniori: 2.-.6. miesto (Tomáš Otrubčák, Matej Pučko, Jakub Večeřa, Michal Čarnogurský, Igor Vargovič)
Seniori: 7.-9. miesto (Patrik Bašo, Michal Kišš, Michal Hrotko, Adam Kudláček, Samuel Kišš)

október 2022:
Školské kolo súťaže „Zenit v programovaní

kategória A:
1. m: Michal Kišš /IV.B/ a Lukáš Fialka /III.C/
3. m: Matúš Kadlecay /IV.B/ a Samuel Kudla /IV.B/
kategória B:
1. m: Matej Pučko /II.B/
2. m: Daniela Pilátová /II.B/
3. m. Peter Urbanovský /Sexta/
Školské kolo olympiády zo slovenského jazyka, kategória C:
1. m: Natália Ilčíková /Kvarta/ - postup do okresného kola
2. m: Radoslava Bohušová /Tercia/
3. m: Ema Gajdošová /Tercia/
- všetci účastníci šk. kola sú úspešnými riešiteľmi olympiády zo SJL
Okresné kolo – Veľký futbal žiakov SŠ
Tím GĽŠ – 2.m.: A. Zachariáš, M. Ciran, T. Červeň, A. Demjanovič, S. Durec, J. Gabriž, M. Kozic, T. Kudláč, M. Lacko, O. Lokšík, R. Peco, A. Pevný, M. Sochora, J. Škulavik, R. Vajaš.
TSK FLORBALKI SK CUP – Stredoškolský florbalový turnaj

Finále: 2. miesto
Semifinále: 1. miesto

Družstvo GĽŠ: Jakub Repka, Filip Cifranič, Timotej Bielik, Matej Galajda, Matej Daranský, Tomáš Krajčovič, Lukáš Barinec, Damian Dohál, Jakub Večeřa, Dominik Bečár, Timur Tománek, Juraj Beláň, Jakub Zelenka.
Okresné kolo v stolnom tenise žiakov stredných škôl
Chlapci: 2. miesto /Filip Alexy, Raj Ronan Peco, Jakub Slivka, Martin Zeman/
Dievčatá: 3. miesto /Letícia Kubišová, Lana Ellen Peco, Tara Peco, Sára Žilinčanová/

september 2022:

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Február 2023 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16
17

od 17.2.2023, 17:00 do 17.2.2023, 02:00

18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28