Aktuálne

január 2022:
Školské kolo olympiády v ruskom jazyku

Kategória B2:
1. miesto: Juraj Kozáčik /IV.C) – postup do KK
Kategória B3:
1. miesto: Anna Barteková /Kvinta/ - postup do KK
2. miesto: Ivan Borets /III.A/


december 2021:
Medzinárodná olympiáda mladých vedcov IJSO
(International Junior Science Olympiad) - Igor Vargovič /Kvarta/ - strieborná medaila.
Školské kolo ekonomickej olympiády
Juraj Kozáčik /IV.C/ - postup do KK
Školské kolo olympiády v španielskom jazyku:
Kategória 2A:
1. m: Klára Komorovská /II.D/
2. m: Bianka Vrteľová /II.A/
3. m: Lucia Vavrušová /II.D/
Kategória 2B:
1. m: Vanesa Panáková /III.B/
2. m: Simon Bahno /III.A/
3. m: Tina Duhárová /Kvinta/
Kategória 2C:
1. m: Natália Slabá /IV.B/
2. m: Martina Pecháčková /IV.D/
3. m: Barbora Hanáková /IV.D/
Školské kolo matematickej pytagoriády
Príma (kat. P6)
1. – 2. m: Nina Adamaťová, Martin Kamendy
3. m: Sabina Vlková
Sekunda (kat. P7)
1. m: Karol Sedláček
2. m: Zoja Sládečková
3. m: Matej Bušo
Tercia (kat. P8)
1. m: Peter Beňadik
2. m: Petra Brezanová
3. – 4. m: Jakub Andrej Krecháč, Lukáš Kirka

november 2021:
Školské kolo Geografickej olympiády:

kategória F:
1. miesto: Sabina Vlková (Príma)
2. miesto: Nela Rindzáková (Príma)
3. miesto: Martin Kamendy (Príma)
kategória E:
1. miesto: Daniel Bilík (Kvarta)
2. miesto: Martin Hanuska (Tercia)
3. miesto: Jakub Andrej Krecháč (Tercia)
Všetci postupujú do okresného kola.
Celoslovenské kolo súťaže iBobor:

Kategória „Benjamín“ (úspešní riešitelia): R. Bohušová, Z. Sládečková, M. Dulák, M. Kamendy, K. Sedláček, M. Havala, K. Ježík, R. Leško
Kategória „Kadet“ (úspešní riešitelia): M. Straka, A. Hrotko
Kategória „Junior“ (úspešní riešitelia): J. Straka, I. Kolačan, T. Kuník, M. Hrotko, S. Filip, B. Skukálek, M. Šamaj, T. Krajčiová, K. Bajzíková, K. Balážová
Kategória „Senior“ (úspešní riešitelia): T. Tománek
Medzinárodná súťaž „Náboj FKS“:

Seniori: Michal Krulich, Roman Magula (IV.C), Michal Kišš, Patrik Baššo (III.B), Igor Vargovič (Kvarta) – 4. miesto na Slovensku, 16. miesto na svete
Juniori 1: Michal Hrotko, Peter Holý (Sexta), Adam Kudláček, Andrej Škoviera (II.C), Viktor Purnoch (I.B) – 19. miesto na Slovensku
Juniori 2: Martin Šamaj, Matej Pučko (I.B), Tomáš Otrubčák (I.D), Jakub Večeřa, Lukáš Anderle (Kvinta) – 20. miesto na Slovensku
Krajské kolo v cezpoľnom behu žiakov 3.-4. ročníka SŠ:
3. miesto - Družstvo GĽŠ: Samuel Sedláček (IV.C), Adam Smolka (IV.C), Matúš Zavřel (III.C)

október 2021:
Okresné kolo v cezpoľnom behu žiakov 3.-4. ročníka SŠ:

1.miesto – Samuel Sedláček (IV.C), Adam Smolka (IV.C), Matúš Zavřel (III.C)
Okresné kolo v cezpoľnom žiačok 1.-2. ročníka SŠ:
3.miesto – Kristína Ondrejičková (II.D), Alexandra Kudláčová (Sexta), Martina Stupavská (I.D)
Okresné kolo v cezpoľnom behu žiakov 1.-2. ročníka SŠ:
6. miesto – Thomas Behan (I.B), Marcel Teo Mišinec (I.B)

september 2021:
Výberové sústredenie IJSO (Medzinárodná olympiáda mladých vedcov z fyziky, biológie a chémie)
Igor Vargovič (Kvarta) 2. miesto a postup do reprezentácie Slovenska na medzinárodné kolo.
Krajské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín - poézia:
Laura Laurinčíková (Septima) – 1. miesto
Ema Korbelová (III.BB) – 3. miesto

 

 

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac November 2022 Nasledujúci mesiac
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30